O firmie

Szyjemy wysokiej jakości garnitury męskie, opierając się na wieloletnim doświadczeniu w zakresie projektowania eleganckiej odzieży dla Panów. Zatrudnieni w firmie mistrzowie krawiectwa z prawdziwym kunsztem oraz swobodą, cechującą prawdziwych fachowców, wykonują przeszycia. Na wybitną jakość ma wpływ również wykorzystanie najlepszych materiałów. Stosując dobre gatunkowo tkaniny dbamy o estetyczny wygląd naszych wyrobów, poczynając od dobrego skrojenia spodni garniturowych, a kończąc na starannym doborze guzików do marynarki. Mamy na uwadze również komfort ich użytkowania. Przygotowujemy klasyczne spodnie wizytowe oraz w modelu slim – w zależności od stylu wykonania garnituru.

Jako producent garniturów stale podążamy za trendami w modzie, dostosowując nasze fasony do obowiązujących kanonów męskiej elegancji. Dostosowujemy naszą ofertę nie tylko pod kątem estetycznym i jakościowym. Umożliwiamy bowiem zakup naszych produktów w sprzedaży hurtowej właścicielom sklepów z elegancką odzieżą dla Panów, jak też zakupy detaliczne – Klientom indywidualnym.

Dlaczego wybrać nas?

Przykładamy dużą uwagę do detali przez co produkty naszej firmy cechuje najwyższa jakość. Wysokiej klasy materiały i dodatki w połączeniu z profesjonalizmem naszych pracowników dają niesamowite efekty. Przekonaj się o tym sam!

Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat. Stale podążamy za trendami w modzie, dostosowując nasze fasony do obowiązujących kanonów męskiej elegancji. Nasze garnitury to idealny przykłąd połączenia stylu i nowoczesności. 

Dostosowujemy naszą ofertę pod kątem estetycznym i jakościowym. Najważniejszy jednak dla naszych klientów jest styl. Podążamy za aktualnymi trendami, aby w produktach JES klienci wyglądali po prostu doskonale!

Dla wielu garnitur jest częścią pracy. W naszych projektach kierujemy się wygodą użytkowania. W naszej ofercie posiadamy wiele wzorów i kolorów, aby każdy znalazł coś dla siebie.

Gdzie kupić

Garnitury JES dostępne są w naszych sklepach firmowych.